Znaleziono 5 wynik(ów)
Kokosowy olej
Cellulit

Olej kokosowy na cellulit – sprawdzone metody walki z cellulitem

Olej kokosowy na cellulit to wspaniały, naturalny kosmetyk, idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Pozyskiwany z owocu palmy kokosowej, zawiera wiele cennych składników odżywczych, niezbędnych dla zachowania naszej skóry w dobrej kondycji. Jest niezastąpony w walce ze skórką pomarańczową i podrażnieniami skóry. Uważany za jeden z najlepszych kosmetyków dostępnych na rynku.

grejpfrutowy-olejek
Cellulit

Olejek grejpfrutowy na cellulit – co warto o nim wiedzieć?

Olejek grejpfrutowy na cellulit jest dosyć znanym specyfikiem. Ma on naprawdę dobre działanie i sam grejpfrut też zasługuje na uwagę. Jest on popularnym i lubianym cytrusem, który w dodatku posiada wiele właściwości odżywczych. Można nawet powiedzieć, że grejpfrut powinien znaleźć się w diecie każdego człowieka, ponieważ może dostarczyć wielu korzyści ludzkiemu organizmowi. Jakie to korzyści?

Olejek eteryczny
Cellulit

Olejek na cellulit – moc natury ujędrni i wygładzi Twoje ciało!

Olejek na cellulit znany jest ze swoich bogatych wartości odżywczych. Szczególnie naturalna medycyna docenia drogocenne właściwości olejków. Bardzo często używane są podczas aromatoterapii, gdyż nasze ciało na sam zapach reaguje w określony sposób. Ostatnio wkradły się na stałe w progi kosmetyczne, gdzie robią prawdziwą furorę! Poznaj moc drzemiącą w naturalnych olejkach eterycznych.

Olejek arganowy
Cellulit

Olejek arganowy na cellulit – czy jest skuteczny?

Olejek arganowy na cellulit  to coraz popularniejsza metoda na walkę z pomarańczową skórką. Współcześnie coraz częściej zauważa się zwrot w pielęgnacji ciała ku produktom naturalnym, których właściwości są znane już od wieków. Olejki różnego pochodzenia, w tym olejek arganowy są wykorzystywane do dbałości o ciało zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.